Son Mühür

'Kendimi şanslı hissetmiyorum'

CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Cemil Balyeli, AK Partili Yaşar Kırkpınar ile ilgili yöneltilen bir soruya; "Kemalpaşalı bir vekilimiz olduğu için Kemalpaşalı vatandaş olarak kendimi şanslı hissetmiyorum, daha doğrusu bir fark görmüyorum. AK Partililer faydalanıyordur, faydalanmıyordur orasına hiçbir şey diyemem" cevabını verdi.
'Kendimi şanslı hissetmiyorum'
Haberler / Siyaset
22 Şubat 2021 Pazartesi 21:41
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Cemil Balyeli, katıldığı bir facebook canlı yayınında AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar'ı hedef aldı. Kemalpaşa'dan çıkan bir vekil olarak ilçeye katkı sunmadığını iddia eden Balyeli, sözlerini şu şekilde sürdürdü: 

"Bir Kemalpaşalı vatandaş olarak kendimi şanslı hissetmiyorum, daha doğrusu bir fark görmüyorum. AK Partililer faydalanıyordur, faydalanmıyordur orasına hiçbir şey diyemem. Vergi Dairemizin olduğu bina vardı. Hemen hemen yapıldığı günlerden beri depreme dayanıksız olduğu belliydi. Bu son yaşanan depremle de birlikte kullanılmaz raporu alındı. Mesela bugüne kadar orası ile ilgili hiçbir şey yapılmamış. Bugüne kadar depreme dayanıksız bir vekilin bunu kendi ilçesi için düşünmesi gerekir diye düşünüyorum. Fiziki koşullar olarakta en kötü adliye bizde. Diğer tüm adliyelere girip, çıkıyorum. Diğer illerdeki adliyelere de gidiyorum ama şimdi en kötü adliye Kemalpaşa Adliyesi... Vekilimizden buralara bir yatırım  bekliyoruz. Merkezi hükümetten Kemalpaşa'ya yatırım getirmesini bekliyoruz. Geçen süreç içerisinde bir proje görmedik. Geleceğine dair de hiçbirşey bize sunmadı."

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
GÜNDEM DÜNYA MAGAZİN SPOR EKONOMİ SAĞLIK YAZARLAR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ SİYASET TEKNOLOJİ KÜLTÜR SANAT
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2021 Son Mühür